Uluslararası Voleybol Gelişim Kampımız TurkeyVolleyballCamps.com

VOLAP üyesi spor kulüplerinin katılımıyla  voleybol altyapısına katkı vermek ve voleybol eğitiminin standardizasyon çalışmaları kapsamında oluşturduğu altyapı voleybol gelişim kamplarımızı Temmuz ayı içerisinde değerli üye kulüplerimizle uluslararası katılıma açık şekilde gerçekleştiriyoruz.

12-18 yaşa aralığında her seviyeden voleybolcuya açık uluslararası altyapı voleybol kampımız Temmuz ayı içinde haftalık 2 dönemden oluşmaktadır. İstediğiniz bir döneme katılabilir, özel grup dersleri için arkadaşlarınızla da başvurabilirsiniz.

Bu arada 18 yaş üzeri deneyimli sporcular da sezon öncesi hazırlık veya yaz dönemi form koruma amaçlı güç ve teknik antrenman programlarımız için bize başvurabilir.

Organizasyon hakkında detaylı bilgi için;
www.turkeyvolleyballcamps.com
Tel: +90 216 510 05 05
WhatsApp. +90 545 965 20 75

Hergün 2 antrenman yanında, güç programları ile fiziksel ve mental testlerin yapıldığı, konaklamalı ve konaklamasız seçeneklerin sunulduğu, güvenli bir spor tesisinde organize ettiğimiz voleybol gelişim kampımıza kimler katılabilir;

-Kendisini voleybol konusunda ileri taşımak isteyen 12-18 yaş arasındaki tüm voleybolcular,
-Sınavlar dolayısıyla sezon içinde takımdaki arkadaşlarından geri kalan sporcular,
-Oynadığı takımda yeterince fırsat verilmemiş sporcu adayları,
-Tecrübeli bir antrenörden alınacak teknik destek dokunuşuna ihtiyaç duyan sporcular,
-Mental ve fiziksel testler ile seviyesini farkına varmak isteyen ve yeni sezonda nasıl çalışması gerektiğine dair raporlama ve program isteyen sporcular,
-Kamp süresince öğretilen doğru beslenme disiplinini kazanmak isteyen sporcular,
-Voleybol nasıl oynanır, maçlar nasıl kazanılır, lider oyuncu nasıl olunur, takım oyuncusu nasıl oynamalıdır öğrenmek isteyen tüm voleybolcular.

Sizi kamp içeriklerini detaylı olarak inceleyebileceğiniz, online olarak kayıt işlemlerini gerçekleştirip ödeme yapabileceğiniz ve bizimle iletişime geçerek bilgi alabileceğiniz resmi kamp sitemize davet ediyoruz. Lütfen aşağıdaki linke tıklayınız!
www.turkeyvolleyballcamps.com
Uluslararası bir voleybol gelişim kampı olduğu ve tüm dünyadan sporculara açık olduğu için İngilizce oluşturulmuş sitemizi şimdi incelemeye başlayın ve voleybol seviyenizi ileri taşımak için bizimle olun.

Kış dönemi sezonu içinde resmi maçlara çıkan takımlarımız her yaş kategorisinde liglere katılmakta ve oyuncular seviyelerine göre antrenman gruplarına ayrılmaktadır.

Siz de geç kalmadan yaz sezonu gelişim programlarımıza ya da kış dönemi voleybol okulu ve takımlarımıza başvurunuz gerçekleştirerek bizimle takım olun !

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s