2020-2021 Voleybol Sezonu sona erdi ve sıralamalar belli oldu.

”Tüm sezonda emeklerinin karşılığını madalya olarak alan takım ve sporcuları bilginize sunarken oynanan liglerin, sonuçların analizini yaparak, daha da iyi, seviyesi ve seyir zevki yüksek, daha ilgi çekici bir lig için yorum ve tavsiyelerinizi iletmenizi rica ediyoruz.”

2020-2021 Voleybol Sezonu Misli.com Sultanlar Ligi’nde madalya, kupa ve ödüller sahiplerini buldu.

VakıfBank Spor Sarayı’nda düzenlenen törende ilk olarak final serisinin en iyi oyuncuları seçilen sporculara ödülleri takdim edildi.

Final etabının en iyi pasörü seçilen VakıfBank takımından Maja Ognjenovic‘e ödülünü TVF Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Bahar Mert Üçoklar takdim etti.

En iyi smaçörü seçilen VakıfBank takımından Michelle Bartsch-Hackley‘e ödülünü TVF İstanbul Voleybol İl Temsilcisi Erdal Fındık takdim etti.

En iyi orta oyuncusu seçilen Fenerbahçe Opet takımından Eda Erdem Dündar‘a ödülünü Misli.com Sponsorluk ve PR Müdürü Ilgım Çetin takdim etti.

En iyi pasör çaprazı seçilen Fenerbahçe Opet takımından Melissa Vargas‘a ödülünü TVF Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Kurtaran Mumcu takdim etti.

En iyi liberosu seçilen VakıfBank takımından Ayça Aykaç‘a ödülünü TVF Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü E. Sezgin Eren takdim etti.

En değerli oyuncusu (MVP) seçilen VakıfBank takımından Isabelle Haak‘a ödülünü TVF Asbaşkanı Suat Güler takdim etti.

Misli.com Özel Ödülünü kazanan VakıfBank takımından Zehra Güneş‘e ödülünü Misli.com Sponsorluk ve PR Müdürü Ilgım Çetin takdim etti.

Misli.com Sultanlar Ligi’nde sezonu ikinci sırada tamamlayan Fenerbahçe Opet’e madalyalarını TVF Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Bahar Mert Üçoklar, ikincilik şiltini TVF Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Kurtaran Mumcu takdim etti.

Misli.com Sultanlar Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayan VakıfBank takımına madalyalarını TVF Asbaşkanı Suat Güler, şampiyonluk kupasını ise TVF Asbaşkanı Suat Güler ile Misli.com Sponsorluk ve PR Müdürü Ilgım Çetin birlikte takdim etti.

2020-2021 Voleybol Sezonu AXA Sigorta Efeler Ligi’nde madalya, kupa ve ödüller sahiplerini buldu.

Fenerbahçe HDI Sigorta-Ziraat Bankkart karşılaşmasının ardından düzenlenen törende ilk olarak final serisinin en iyi oyuncuları seçilen sporculara ödülleri takdim edildi.

Final etabının en iyi pasörü seçilen Ziraat Bankkart takımından Arslan Ekşi‘ye ödülünü TVF Milli takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Kurtaran Mumcu takdim etti.

En iyi smaçörü seçilen Ziraat Bankkart takımından Martin Atasanov‘a ödülünü TVF Erkek Milli Takımlar Koordinatörü Semih Oktay takdim etti.

En iyi orta oyuncusu seçilen Fenerbahçe HDI Sigorta takımından Graham Vigrass’a ödülünü TVF İstanbul Voleybol İl Temsilcisi Erdal Fındık takdim etti.

En iyi pasör çaprazı seçilen Ziraat Bankkart takımından Wouter Ter Maat‘a ödülünü TVF Lig Kurulu Koordinatörü Selahattin Süleymanoğlu takdim etti.

En iyi liberosu seçilen Fenerbahçe HDI Sigorta takımından Hasan Yeşilbudak’a ödülünü TVF Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Kurtaran Mumcu takdim etti.

En değerli oyuncusu (MVP) seçilen Ziraat Bankkart takımından Arslan Ekşi‘ye ödülünü TVF Asbaşkanı Suat Güler takdim etti.

Paidar Demir Özel Ödülünü kazanan Ziraat Bankkart takımından Bedirhan Bülbül‘e ödülünü TVF Erkek Milli Takımlar Koordinatörü Semih Oktay takdim etti.

AXA Sigorta Efeler Ligi’nde sezonu ikinci sırada tamamlayan Fenerbahçe HDI Sigorta’ya madalyalarını TVF İstanbul Voleybol İl Temsilcisi Erdal Fındık, ikincilik şiltini TVF Erkek Milli Takımlar Koordinatörü Semih Oktay takdim etti.

AXA Sigorta Efeler Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayan Ziraat Bankkart takımına madalyalarını TVF Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Kurtaran Mumcu, şampiyonluk kupasını ise TVF Asbaşkanı Suat Güler takdim etti.

Kadınlar 1. Ligi sezonunda, Sigorta Shop Kalecik Bld. ve Bolu Bld. takımları, Misli.com Sultanlar Ligi’ne yükseldi.

Puan Durumu
1.Sigorta Shop Kalecik Bld. – 9 puan
2.Bolu Bld. – 6 puan
3.Adam Voleybol – 3 puan
4.Edremit Bld. Altınoluk– 0 puan

Sigorta Shop Kalecik Bld. – Bolu Bld. karşılaşmasının ardından yapılan kupa ve madalya töreninde, Sigorta Shop Kadınlar 1. Ligi final etabını ikincilikle tamamlayan Bolu Bld. takımına madalyalarını TVF İzmir Voleybol İl Temsilcisi Hakan Gürsu ve MHGK Üyesi Ersin Altıparmak, ikincilik kupasını ise Sigorta Shop Genel Müdürü Özgür Özdemir takdim etti.

Sigorta Shop Kadınlar 1. Ligi final etabını birincilikle tamamlayan Sigorta Shop Kalecik Bld. takımına madalya ve kupalarını TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu ve Sigorta Shop CEO’su Aydın Kaya takdim etti.

Erkekler 1. Ligi sezonunda, Yeni Kızıltepe Spor ve Cizre Bld. takımları, AXA Sigorta Efeler Ligi’ne yükseldi.

Puan Durumu
1.Yeni Kızıltepe Spor – 6 puan
2.Cizre Bld. – 5 puan
3.Akkuş Bld. – 4 puan
4.Jeopark Kula Bld. – 3 puan

Cizre Bld.-Akkuş Bld. karşılaşmasının ardından yapılan kupa töreninde, TVF Erkekler 1. Ligi final etabını şampiyonlukla tamamlayan Yeni Kızıltepe Spor takımına madalya ve kupalarını Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu takdim etti.

TVF Erkekler 1. Ligi final etabını ikincilikle tamamlayan Cizre Bld. takımına madalyalarını TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, ikincilik kupasını ise TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ takdim etti.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s