Kadın ve Erkek Plaj Voleybolu Milli Takımı Tokyo Olimpiyat Oyunları Kıta Elemeleri ikinci turu

6-9 Mayıs 2021 tarihlerinde İzmir’in ev sahipliğinde düzenlenecek Tokyo Olimpiyat Oyunları Kıta Elemeleri ikinci turunda mücadele edecek Kadın ve Erkek Plaj Voleybolu Milli Takımlarımız, hazırlıklarını tamamladı.

Antalya’da kampta bulunan Kadın ve Erkek Plaj Voleybolu Milli Takımlarımız, hazırlıklarını tamamlayarak İzmir’de turnuvayı oynayacak.

Oynanacak karşılaşmaların ardından gruplarını ilk beş (5) sırada tamamlayan ülkeler, CEV Plaj Voleybolu Continental Cup’ta üçüncü (final) tura yükselecek. CEV Plaj Voleybolu Continental Cup’ta üçüncü tur mücadeleleri ise Haziran ayında Hollanda’da düzenlenecek.

CEV Plaj Voleybolu Continental Cup’ta, Kadınlarda Türkiye’nin yanı sıra Sırbistan, Slovenya, Polonya, Yunanistan, Finlandiya, Çekya ve Belarus, erkeklerde yine Türkiye’nin yanı sıra Slovenya, Litvanya, İtalya, Macaristan, Letonya, Estonya ve İngiltere mücadele edecek.

Toplam 16 ülkeden 64 sporcunun yer alacağı CEV Continental Cup’da gruplarını ilk 5’te tamamlayan ülkeler, final biletini alacak. CEV Plaj Voleybolu Continental Cup’ta final mücadeleleri ise Haziran ayında Hollanda’da düzenlenecek.

Şampiyona, 6 Mayıs’ta kadınlar serisiyle başlayacak.
Erkekler kategorisinde ise ilk maçlar 7 Mayıs Cuma günü oynanacak. Yarı final ve final müsabakaları da hem İzmirTube, hem de CEV’in Youtube kanalından canlı yayınlanacak.

Kadınlar maç programına ulaşmak için tıklayınız.

Erkekler maç programına ulaşmak için tıklayınız.

Plaj Voleybolu takımlarımıza ait yorum, yazı ve analizlerinizi İletişim ve Gönderi linkinden bize ulaştırın, yayınlayalım.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s