Türkiye’de İlk Defa VOLAP Tarafından Oluşturulan Dijital Voleybol Arşivi Yayında..!

Voleybolun bugünlere gelmesinde sonsuz emekleri olan kişilere saygı, bayrağı devralmış ve devredecek olanlara algı yaratmak, hangi çabaların gelecekteki voleybol hizmetkarlarına nasıl bir altyapı bıraktığını gözler önüne sermek istedik.

Bu amaçla Türkiye’de ilk defa yapılacak bir çalışmayla voleybol emekçilerinin çaba ve hizmetlerinin ürünü olan arşivlerini, dijital arşiv niteliğinde oluşturduğumuz voleybol arşivimizde sizlerin ziyaretine ve yararına sunuyoruz.

Dijital voleybol arşivinde yeralan tüm çalışmalar, arşiv sahibi tarafından, eğer hayatta değilse mirasçı ailesi tarafından gerekli izinler sağlanarak teslim alınmış ve yayınlanması için çevrimiçi dijitale aktarılarak tüm sporseverlerin faydasına sunulmuştur. Yayınlanan her türlü belge ve medyanın tüm hakları saklıdır ve izinsiz alınıp kullanılamaz. Kullanılması halinde yasal yollara başvurularak gerekli yasal işlemlerin yapılması konusunda yönetimimizin ve belge sahibinin hakları saklıdır.

Lütfen buradan 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarı niteliğindeki Telif Hakları Uyarı Metni‘ni okuyunuz.

Ailesinin resmi izniyle adeta modern voleybolun Türkiye’de uygulanmasını hem teknik hem de yönetimsel anlamda sağlayarak kilometre taşlarını döşeyen, ülkemiz voleybolunun dünyada şu anda bulunduğu yere gelmesinde en önemli katkıyı sağlayan değerli voleybol insanı Cengiz Göllü’nün kendi yarattığı voleybol arşivini tüm spor camiasının saygısına sunuyoruz.

Menüdeki Dijital Voleybol Arşivi için buraya tıklayabilirsiniz..!

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s