FIVB KOMİSYONLARINDA GÜÇLÜYÜZ

Uluslararası Voleybol Federasyonu (FIVB)’nda önümüzdeki 4 yıllık dönemde (2020-2024) FIVB Komisyonlarında görev yapacak isimler belli oldu.

FIVB’den yapılan açıklamaya göre; Oyun Kuralları ve Hakem Komisyonu’nda Ümit Sokullu, Tıp Komisyonu’nda Prof. Dr. Ufuk Demirkılıç, Spor Organizasyonları Komisyonu’nda Nilüfer Başak Shimonsky, Kar Voleybolu Komisyonu’nda Oğuz Değirmenci ve Finans Komisyonu’nda Özkan Mutlugil’in üye olarak yer alacağı belirtildi.

A Milli Kadın Voleybol Takımımızın Başantrenörü Giovanni Guidetti ise FIVB Teknik ve Koçluk Komisyonu’nda sekreter olarak görev yapacak.

FIVB Komisyonları’nda ülkemizi temsil edecek kişilerin yer alacak olmasından dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu belirten TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, “Yakın ilişkiler içerisinde olduğumuz FIVB Başkanı Dr. Ary Graça’ya Türk voleyboluna verdiği destekten ve duyduğu güvenden ötürü teşekkür ediyorum” dedi.

Ülkemizin Uluslararası Voleybol İlişkileri anlamında çok önemli bu konu hakkında yorum analizlerinizi bizimle paylaşabilir, yayınlanması için İletişim ve Gönderi linkinden bize ulaştırabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s