2. Kademe Uygulamalı Eğitim Kursu Duyurusu

17-22 Ağustos 2021 tarihleri arasında Ankara ilinde 2. Kademe Temel Antrenör Uygulama Eğitim Kursu açılacaktır.

-Kursa BESYO denklik başvurusunu gerçekleştirip, SEABD tarafından onaylanan 2. kademe ile,

-Gençlik ve Spor Bakanlığı Antrenör Temel Eğitim Sınavında başarılı olan adaylar başvuru yapabilecektir.

17-19 Ağustos 2021 tarihleri arası uzaktan eğitim (Başvurusu onaylanan tüm antrenörler katılabilecektir.)

21-22 Ağustos 2021 tarihleri arası yüz yüze eğitim (Başvurusu onaylanan tüm antrenörler katılabilecektir.)

*Zoom uygulaması üzerinden yapılan uzaktan eğitim derslerin teorik sınavı 22 Ağustos Pazar günü saat 09:00/10:30’da yapılacaktır.

*Uygulama eğitim sınavı 22 Ağustos Pazar günü saat 18:00/20:30’da yapılacaktır.

Başvuru Tarihi : 07 Ağustos 2021 – Saat: 14:00

Sonbaşvuru Tarihi : 13 Ağustos 2021 – Saat: 23:59

Katılımcı Listenin İlanı : 14 Ağustos 2021

Katılımcı Sayısı : 100 Kişi

*Başvuru sayısının fazla olduğu durumlarda Voleybol Federasyonu Antrenör Eğitimi Talimatında belirtilen şartları taşıyan kursiyerlere öncelik verilecektir.

(7.Madde’nin 3.fıkrası)

*Kontenjanın dolması halinde ileriki tarihlerde uygulama eğitimi kursları açılmaya devam edecek olup resmi internet sayfamızda duyurusu yayınlanacaktır.

*Katılımcı listesi Türkiye Voleybol Federasyonu Resmi internet sayfasından yayınlanacaktır. Listede ismi bulunmayan kişiler kursa katılamayacaklardır.

Başvuru Şekli:

*Gençlik ve Spor Bakanlığı Antrenör Temel Eğitimi Sınavında başarılı olan adaylar ve e-devlet spor bilgi sistemi üzerinden BESYO denklik başvurusunu gerçekleştirip, SEADB tarafından onaylanan kişiler uygulama eğitimine başvuru yapma hakkına sahiptir.

Spor Bilgi Sistemi Üzerinden Başvuru Şekli:

*E-devlet Giriş/Gençlik ve Spor Bakanlığı/Spor Bilgi Sistemi/Uygulamaya Git/Spor Elemanı/Antrenör/Kurs/Kişisel bilgiler kısımlarını doldurarak başvurunuzu yapmanız gerekmektedir. Kayıt sırasında girmiş olduğunuz e-posta adreslerinizin doğru olduğundan emin olunuz. Kursa katılma hakkı kazandığınızda tüm bilgilendirme metinleri e-posta adresiniz üzerinden gerçekleştirilecektir. Ödeme ile ilgili referans numarası belirtmiş olduğunuz e-posta adresinize gönderilecektir. Gelen referans numarasını kontrol ederken gereksiz ya da spam klasörlerinizi de kontrol etmeniz rica olunur.

*Kurs için başvuru evrakları e-devlet kapısı, spor bilgi sistemi üzerinden yüklenecektir. Ayrıca Federasyona fiziki olarak göndermenize veya kursun gerçekleşeceği yere getirmenize gerek yoktur.

 Ödeme Bilgisi:

*Temel Eğitimden başarılı olup 2.kademe temel antrenör uygulama eğitimi kursuna katılacaklar için kurs ücreti 750,00 TL’dir.

*BESYO denklik başvurusunda bulunup başvurusu onaylanan kişiler için 2.kademe temel antrenör uygulama eğitimi kurs ücreti 200 TL’dir.

*Gerekli şartları sağlayan ve katılmaya hak kazanan adaylara ödeme yapmaları için spor bilgi sisteminden 14 Ağustos 2021 tarihinde gönderilecek olan referans kodu ve TCKN ile Garanti Bankasına (Kurum adı: Spor Federasyonları, Kurumsal Tahsilat Kodu: 3610) olarak en geç 16 Ağustos Pazartesi günü mesai bitimine kadar ödeme yapılması gerekmektedir.

IBAN numarasına yatırılan, HAVALE-EFT ödemeleri KABUL EDİLMEYECEKTİR.

Ödeme yöntem bilgisi haber sayfasında bulunan linkte yer almaktadır.

Banka ödemesinin nasıl yapılacağını görüntülemek için tıklayınız.

20-24 Haziran 2021 tarihinde düzenlenen 2. Kademe Temel Antrenör Uygulama Kursunda bütünlemeye kalan kursiyerlerin başvuru süresi içerisinde Federasyonumuzun Garanti Bankası Anafartalar Caddesi Şubesinde bulunan TR20 0006 2000 7110 0006 2957 92 IBAN numaralı hesabına katılacakları her ders için yatıracakları 50TL ile Bütünleme Bilgi Formunu (tıklayınız) sahsine.ates@tvf.org.tr adresine en geç 16 Ağustos 2021 tarihine kadar mail atmaları gerekmektedir. Belgelerin aslı sınav zamanında sınav yetkilisine elden teslim edilecektir.

Bütünlemeye girecek kursiyerlerin kalmış oldukları derslerden açılacak olan kursta derslere katılmak zorundadır. Aksi takdirde derslere katılmayan kursiyerler bütünleme sınavına alınmayacaklardır. 

Eğitim Programı:

*Covid-19 salgını nedeniyle Uygulama eğitimi içerisinde yer alan derslerin bir bölümü 17-19 Ağustos 2021 tarihleri arasında uzaktan eğitim ile gerçekleştirilecektir.

*Zoom Uygulaması üzerinden gerçekleşecek olan uzaktan eğitim hakkında detaylı bilgi katılmaya hak kazanan kişilere ait liste yayımlandığında, Spor Bilgi Sistemine kayıtlı e-posta adreslerine bilgilendirme metni olarak gönderilecektir. Spor Bilgi Sistemine kayıtlı e-posta adresinizin spam ve gereksiz posta kutularını kontrol etmeyi unutmayın.

*Kursa katılıma hak kazanan kursiyerlerin isim listesi ile ders programı aynı anda web sitemizde yayınlanacaktır.

*21-22 Ağustos 2021 tarihlerinde yapılacak uygulama eğitiminin yapılacağı saat ve salon için gerekli bilgi katılımcı listesi yayınlandığında web sayfamızdan yayınlanacaktır.

*Covid-19 salgını ile mücadele kapsamında 21-22 Ağustos 2021 tarihlerinde yapılacak uygulama eğitimi katılacak adaylar “En geç 3 gün (18-19-20 Ağustos) önce yapılmış olmak kaydı ile covid-19 testi” ile kursa katılımı kabul edilecektir. Aksi takdirde kursa alınmayacaklardır.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s