2021-2022 Voleybol Sezonu Efelerde sona erdi ve sıralamalar belli oldu.

”Tüm sezonda emeklerinin karşılığını madalya olarak alan takım ve sporcuları bilginize sunarken oynanan liglerin, sonuçların analizini yaparak, daha da iyi, seviyesi ve seyir zevki yüksek, daha ilgi çekici bir lig için yorum ve tavsiyelerinizi iletmenizi rica ediyoruz.”

2021-2022 Voleybol Sezonu Efeler Ligi’nde ve Misli.com Sultanlar Ligi’nde şampiyonlar belli oldu.

2021-2022 voleybol sezonu Misli.com Sultanlar Ligi’nde madalya, kupa ve ödüllerin sahipleri

Fenerbahçe Opet-VakıfBank final serisi beşinci maçında 3-0 Vakıfbank galibiyetinin ardından düzenlenen törende ilk olarak final serisinin en iyi oyuncuları seçilen sporculara ödülleri takdim edildi.

Misli.com Özel Ödülünü kazanan Fenerbahçe Opet takımından Melissa Vargas’a ödülünü Misli.com Kurumsal İşbirlikleri ve Sponsorluk Müdürü Ilgım Çetin takdim etti.

En iyi liberosu seçilen Fenerbahçe Opet takımından Gizem Örge’ye ödülünü TVF Yönetim Kurulu Üyesi Bülend Atalar takdim etti.

Final etabının en iyi pasörü seçilen VakıfBank takımından Cansu Özbay’a ödülünü Misli.com Pazarlama Direktörü İnan Güzelgün takdim etti.

En iyi smaçörü seçilen VakıfBank takımından Gabi Guimares’e ödülünü TVF Basından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Mustafa Alpaslan takdim etti.

En iyi orta oyuncusu seçilen Fenerbahçe Opet takımından Eda Erdem Dündar’a ödülünü TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu takdim etti.

AXA Sigorta Efeler Ligi’nde Play-Off final etabı, bugün oynanan Halkbank-Ziraat Bankkart maçıyla sona erdi.

Final etabının üçüncü maçında rakibini 25-23, 25-22 ve 25-19’luk set skorlarıyla 3-0 mağlup eden Ziraat Bankkart seride durumu 3-0 yaptı ve sezonu şampiyon olarak tamamladı.

Karşılaşmanın istatistiklerine ulaşmak için tıklayınız.

2021-2022 Voleybol Sezonu AXA Sigorta Efeler Ligi’nde madalya, kupa ve ödüller sahiplerini buldu.

Halkbank-Ziraat Bankkart karşılaşmasının ardından düzenlenen törende; final serisinin en iyi oyuncuları seçilen sporculara ödülleri takdim edildi.

Final etabının en iyi pasörü seçilen Ziraat Bankkart takımından Arslan Ekşi‘ye ödülünü AXA Sigorta Orta Anadolu Satış Müdürü Ebru Çağlar takdim etti.

En iyi smaçörü seçilen Ziraat Bankkart takımından Martin Atanasov’a ödülünü TVF Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Bahar Mert takdim etti.

En iyi orta oyuncusu seçilen Ziraat Bankkart takımından Bedirhan Bülbül’e ödülünü TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu takdim etti.

En iyi pasör çaprazı seçilen Ziraat Bankkart takımından Wouter Ter Maat‘a ödülünü TVF Sağlık İşlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi A. Nihan Karaçam Salkaya takdim etti.

En iyi liberosu seçilen Halkbank takımından Volkan Döne‘ye ödülünü TVF Disiplin Kurulu Başkanı Yaşar Sezikli takdim etti.

En değerli oyuncusu (MVP) seçilen Ziraat Bankkart takımından Arslan Ekşi‘ye ödülünü TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ takdim etti.

Paidar Demir Özel Ödülünü kazanan Halkbank takımından Efe Bayram’a ödülünü TVF Asbaşkanı Selahattin Süleymanoğlu takdim etti.

AXA Sigorta Efeler Ligi’nde sezonu ikinci sırada tamamlayan Halkbank takımına madalyalarını; TVF Sağlık İşlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi A. Nihan Karaçam Salkaya ile TRT Spor Kanal Koordinatörü Hakan Altürk, ikincilik şiltini ise TVF Asbaşkanı Selahattin Süleymanoğlu takdim etti.

AXA Sigorta Efeler Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayan Ziraat Bankkart takımına madalyalarını TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu ile TVF Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Bahar Mert, şampiyonluk kupasını ise TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ile AXA Sigorta Orta Anadolu Satış Müdürü Ebru Çağlar takdim etti.

Kadınlar 1. Ligi sezonunda, Sultanlar Ligi’ne yükselen takımlar belli oldu.

Sigorta Shop Kadınlar 1. Ligi final etabı karşılaşmaları, bugün oynanan üçüncü gün karşılaşmalarının ardından sona erdi.

Oynanan karşılaşmaların ardından puan cetvelini ilk iki sırada tamamlayan İlbank ve Çukurova Belediye takımları, 2022-2023 voleybol sezonunda Misli.com Sultanlar Ligi’nde mücadele edecek.

Günün sonuçları şu şekilde:

MAÇ SONUCUSETLER
Adam Voleybol-İlbank: 1-318-25, 18-25, 25-21, 22-25
Çukurova Bld.-Karşıyaka: 3-025-19, 25-23, 25-21

Puan Durumu
1-İlbank – 9 puan
2-Çukurova Belediye – 6 puan
3-Adam Voleybol – 3 puan
4-Karşıyaka– 0 puan

Puan durumu için tıklayınız.

Erkekler 1. Ligi sezonunda, Efeler Ligi’ne yükselen takımlar belli oldu.

Alpaslan Endüstri Erkekler 1. Ligi final etabı karşılaşmaları, bugün oynanan üçüncü gün karşılaşmalarının ardından sona erdi.

Bugün oynanan karşılaşmaların ardından puan cetvelini ilk iki sırada tamamlayan Türşad ve Hatayspor takımları, 2022-2023 voleybol sezonunda AXA Sigorta Efeler Ligi’nde mücadele edecek.

Günün sonuçları şu şekilde:

MAÇ SONUCUSETLER
Hatayspor – Akkuş Bld.: 2-325-23, 18-25, 23-25, 25-18, 31-33
Türşad – Hekimoğlu Global Connect Travel BVİ: 3-025-17, 25-23, 25-14

Puan Durumu
1-Türşad – 7 puan
2-Hatayspor – 6 puan
3-Akkuş Bld. – 4 puan
4-Hekimoğlu Global Connect Travel BVİ – 1 puan

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s