Araştırmalar

Erciyes, 2022 Kar Voleybolu Avrupa Turu’na Ev Sahipliği Yapacak

Kayseri-Erciyes, bu yıl 18-20 Mart 2022 tarihlerinde Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV) tarafından düzenlenen Kar Voleybolu Avrupa Turu’na 4. kez ev sahipliği yapacak. İlk etabı, 18-20 Şubat 2022 tarihlerinde Kahramanmaraş’ın ev sahipliğinde yapılacak Kar Voleybolu Avrupa Turu, 25-27 Şubat 2022 tarihlerinde Ukrayna, 4-6 Mart 2022 tarihlerinde ise İtalya’da devam edip, Kayseri-Erciyes etabıyla sona erecek. CEV tarafındanOkumaya devam edin “Erciyes, 2022 Kar Voleybolu Avrupa Turu’na Ev Sahipliği Yapacak”

Pandemi Sürecinde Spora Dönüş Kılavuzu Güncellendi

Federasyonumuz tarafından 27 Ağustos 2020 tarihinde yayınlanan ‘Pandemi Sürecinde Spora Dönüş Kılavuzu’ güncellendi. Pandemi Sürecinde Spora Dönüş Kılavuzu; 2021-2022 voleybol sezonunda müsabakalarda uygulanacak Covid-19 tedbirleri, takibi ve denetimi ile müsabakalara seyirci alınmasında uygulanacak kurallar gibi önemli bilgileri içermektedir. Pandemi Sürecinde Spora Dönüş Kılavuzu’ndaki tüm bilgiler, Uluslararası Voleybol Federasyonu (FIVB)’nun güncel voleybola dönüş kılavuzu ya daOkumaya devam edin “Pandemi Sürecinde Spora Dönüş Kılavuzu Güncellendi”

Kadınlar AXA Sigorta Kupa Voley Çeyrek Final Etabının Heyecanı Devam Ediyor

2021-2022 voleybol sezonu Kadınlar AXA Sigorta Kupa Voley çeyrek final etabının heyecanı, yarın oynanacak karşılaşmalarla devam edecek. Maç programı şu şekilde: TARİH TV SALON SAAT A TAKIMI B TAKIMI 12 Ocak Çarşamba FB TV – TVF Voleybol TV Burhan Felek Vestel 15:00 Fenerbahçe Opet Aydın B.Şehir Bld. 12 Ocak Çarşamba TRT Spor Yıldız VakıfBank 18:00Okumaya devam edin “Kadınlar AXA Sigorta Kupa Voley Çeyrek Final Etabının Heyecanı Devam Ediyor”

FIVB Kadınlar Dünya Kulüpler Şampiyonası Başlıyor

Türkiye’nin ev sahipliğinde 15-19 Aralık 2021 tarihlerinde Ankara Spor Salonu’nda düzenlenecek FIVB Kadınlar Dünya Kulüpler Şampiyonası başlıyor. Dev organizasyonda ülkemizi Fenerbahçe Opet ve VakıfBank temsil edecek. Temsilcilerimizden Fenerbahçe Opet, A Grubu’nda İtalya’dan Prosecco Doc Imoco Conegliano ve Brezilya’dan Dentil Praia Clube ile; VakıfBank ise B Grubu’nda Kazakistan’dan Altay ve Brezilya’dan Minas Tenis Clube ile mücadeleOkumaya devam edin “FIVB Kadınlar Dünya Kulüpler Şampiyonası Başlıyor”

Kulüpler Dünya Şampiyonası’nda VakıfBank Dünya Şampiyonu

VakıfBank, dünyanın en iyi 6 takımının mücadele ettiği FIVB Kadınlar Dünya Kulüpler Şampiyonası’nda altın madalyanın sahibi oldu. Ankara’nın ev sahipliğinde düzenlenen, FIVB Kadınlar Dünya Kulüpler Şampiyonası’nın finalisti İtalyan ekibi Prosecco Doc Imoco Volley ise gümüş madalyanın sahibi oldu. Finalde İtalya temsilcisi Prosecco Doc Imoco Volley’i 25-15, 22-25, 25-22, 22-25 ve 15-7’lik skorlarla 3-2 mağlup edenOkumaya devam edin “Kulüpler Dünya Şampiyonası’nda VakıfBank Dünya Şampiyonu”

Engelliler Oturarak Voleybol Başlıyor.

SEVGİLİ VOLEYBOL SEVERLERİSTANBUL’DA BİR İLK ENGELLİLER İÇİN OTURARAK VOLEYBOLİBB.SPOR İSTANBUL’UN DESTEĞİ İLE ÇOK YAKINDA BAŞLIYOR, Tüm dünyada olduğu gibi, ülkemizde de engelli bireyler toplumun önemli bir bölümünü oluşturmaktadır. Son rakamlar, ülkemizde 8,5 – 9 milyon, İstanbul’umuz da ise yaklaşık 1,5- 2 Milyon engelli vatandaşımız olduğunu göstermektedir. Bu da demektir ki; Türkiye’de yaklaşık her 9 kişidenOkumaya devam edin “Engelliler Oturarak Voleybol Başlıyor.”